Úvod » Arcam » Arcam rPLAY


        

Arcam rPLAY

Doprava zdarma

Na objednávku

 

Číslo produktu: ARCRPLAY
Výrobce: Arcam
Doporučená cena 13 390,00 Kč (525,10 EUR)
Naše cena bez DPH : 10 735,54 Kč (421,00 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
12 990,00 Kč (509,42 EUR)

Popis produktu

Vytvořte si špičkový WiFi, LAN multiroom systém pomocí tohoto zařízení. Stačí tento streamer připojit na jakýkoli koncový zesilovač s reproduktory. Přes WiFi, či LAN pouštějte hudbu ze svého PC, NAS serveru, atd ...

Pomocí aplikace z iOS, či Android ovládejte pohodlně tento systém.

Technické parametry:

Kompatibilní s Apple AirPlay a univerzálním UPnP.

Síť připojení : LAN, nebo WiFi 802.11 b/g/n

DAC převodník: TI PCM5102

Frekvenční odezva: 10 Hz - 20 kHz

Celkové harmonické zkreslení + šum: 0,0007%

Odstup signál šum: 117 dB

Výstupy: 1x Analog RCA stero fixní, 1x Analog RCA stero variabilní, 1x Digitální koaxiální

Služby: Internetové rádia, Spotify, Tidal

Rozměry: 194 x 44 x 124mm

Umožňuje přidat DTS Play-Fi, AirPlay, a UPnP do jakéhokoliv systému

Aplikace DTS Play-Fi zdarma pro iOS a Android

21 bit / 192 kHz rozlišení

Prvotřídní variabilní a fixní analogové výstupy

SPDIF digitální koaxiální výstup

High-endové audio obvody

Stylové hliníkové šasí

Amazon Music, Tidal, Spotify, Qobuz, Napster a Deezer jsou hudební služby, jež rozšiřují možnosti rádia. Internetová rádia také zahrnují Apple Airplay a kompatibilitu s disky NAS ve stejné síti. S téměř zázračnou technologií Bluetooth může dosáhnout aplikace DTS PlayFi vysokých met a zároveň zvládne streamovat služby až na osm zařízení rPlay připojených k téže síti. Multitaskingové aplikace (dnes již běžné aplikace, zjednodušující nám život) činí PlayFi stabilní a intuitivní, což je pro běžné použití ideální.

Platí podpora souborů PCM až do 24 bit / 192 kHz, režim kritického poslechu umožňuje kontrolu a nativní přenos až 192 kHz bez převzorkování. Chvályhodné je samozřejmě připojení k internetu s wi-fi sítí, díky kompatibilitě. Samotná skříňka je strukturována s cílem eliminace hlučnosti a zkreslení. Také čtyřvrstvá deska s plošnými spoji snižuje rušení mezi součástmi, dokonce i použití více nízko-šumových napájecích zdrojů by mělo poskytnout co možná nejčistší signál na výstupní úrovni. Připojením funkce rPlay k zesilovači či externímu DAC lze očekávat pomoc výstupů na úrovni řádku (jedna pevná a jedna proměnná, jenž využívá totožný ovládací prvek hlasitosti jako vlajkový lodní zesilovač A49) nebo jeden koaxiální výstup.

Výrobky z Arcam rSeries soupeří o nejlepší zvuk z různých digitálních zařízení. Pravdou je, že je lze použít s jakýmkoli zvukovým systémem, načež představují skvělý způsob, jak přenést technologii 21. století do našich domovů. Systém rPlay obsahuje výstup SPDIF, a ten je možné připojit k AVR, jako je AVR 850. Je v něm využito více jak dvacet let zkušeností v oblasti digitálního zvuku, také používá vysoce kvalitní součásti v uspořádání, a tak je optimalizována nízká úroveň šumu a minimální zkreslení.

DTS PlayFi sdílí hudbu z aplikací do receiveru a bezdrátových reproduktorů, funkce AirPlay dovoluje streamovat z Apple přístrojů a iTunes, UPnP lze zařadit do libovolného systému s cílem umožnit jednoduché připojení periferních součástí počítače a zjednodušit tak zavádění sítí v domácnostech i jinde. Účelem může být jak sdílení dat, komunikace, tak i zábava. Zkratka UPnP je odvozena od plug-and-play, což znamená technologii pro automatickou konfiguraci hardwarových zařízení připojených k počítači. Volná aplikace DTS PlayFi je k dispozici pro iOS a Android. Odborníky zaujmou také prvotřídní pevné a variabilní analogové výstupy, výstup SPDIF, High-end audio obvody a stylové hliníkové pouzdro. DAC je typu TI PCM5102, frekvenční odezva zasahuje pásmo 10 - 20 000 Hz. Poměr signálu k šumu činí 117 dB, maximální výstupní úroveň 2,15 V RMS. Model rPlay je vyroben dle parametrů 194 x 44 x 124 mm a váží jenom 1,12 kg.

 


MDc0YjljM2